Become part of IT.

Hoe word jij Data Specialist bij DataVisual?
Als Data Specialist ga jij onze klanten helpen digitaal te transformeren naar data-gedreven organisaties. Je werkt aan complexe datavraagstukken. Met jouw overtuigingskracht laat je onze klanten zien welke toevoegde waarde gehaald kan worden uit het koppelen, analyseren en juist interpreteren van data. Je managed klantverwachtingen, bent onderzoekend en ziet snel verbanden waardoor je jouw kennis van data weet te koppelen aan de vraag van de klant. Jij fungeert in projecten als business analist tussen de klant en ons development team en strooit graag met termen als conversie optimalisatie, roadmap, API’s, architectuur keuzes, functionaliteiten, use cases, concepting en integraties. Je beheerst zowel de taal van de business als de techniek en daarnaast ben je ook goed in staat bent om processen te stroomlijnen op basis van je analytische skills. Je spart met de product owner, de scrum master, projectmanager en je technische collega’s om je ideeën om te zetten in items op de product backlog. Daarnaast teken je de plek van de technische oplossing moeiteloos uit in de huidige omgeving van de klant en adviseert over de diverse fasen van het project. Je kent de voordelen en nadelen van de eventuele keuzes en neemt de klant mee in de mogelijkheden.
Dit vind je leuk om te doen
- Zoeken naar mogelijkheden om data beter te benutten en waarde te halen uit complexe, soms incomplete en versnipperde data;
- Samen met de klant rapportages en dashboards analyseren, ontwerpen en realiseren;
- Organiseren en de regie nemen over een aantal werkpakketten;
- De vraag achter de vraag achterhalen en klanten en andere stakeholders kunnen adviseren over oplossingen voor uiteenlopende vraagstukken;
- Opslag, integratie en transformatie van data: daar bemoei jij je mee. Dit doe je veelal op bekende Cloud platformen zoals Azure en GCP;
- Jouw kennis en ervaring delen met je teamleden en onze Young Professionals begeleiden in hun verdere ontwikkeling;
- Samenwerken in een jong en gedreven team, waar naast samen hard werken ook veel ruimte is voor humor, plezier en informele activiteiten met het team;
Wat neem jij mee?
- Een afgeronde HBO-WO opleiding;
- Relevante werkervaring als Data Specialist of Business Analist;
- Ervaring met IT projecten;
- Sterke communicatieve vaardigheden en een proactieve instelling;
- Je bent een teamplayer en kunt jouw ideeën overtuigend overbrengen naar collega’s en klanten;
- Je pakt verantwoordelijkheid, bent analytisch sterk en denkt oplossingsgericht;
- Je bent nieuwsgierig, zelfstandig en kan goed werken onder druk;
- Je gaat uitdagende en ingewikkelde situaties bij klanten zeker niet uit de weg, maar pakt het met beide handen aan;
- Je hebt een passie voor jouw vak en weet anderen hiermee te enthousiasmeren en ze te coachen;
- Je kunt als sparringpartner fungeren;
- Je kunt duidelijk communiceren met zowel de opdrachtgever(s) als technische collega’s;
- Kennis of - interesse in - de volgende technologieën:
- (Big) data en het visualiseren van data;
- Cloud omgevingen als Azure en/of GCP, met name de data & analytics modules;
- BI visualisatie tooling als Looker, PowerBI, Tableau en/of Google Data Studio
Dit krijg jij van ons:
Een droombaan
Geweldige collega’s, uitdagende functies en doorgroeimogelijkheden. Naast de VrijMibo bieden we de mogelijkheid om gezamenlijk te sporten. En het ontbreekt ons niet aan feestjes. Goed (team)werk wordt beloond!
Vrijheid & Creativiteit
We werken graag hard, dit komt omdat we doen wat we leuk vinden en krijgen daar alle vrijheid voor in. Als we creativiteit optimaal willen benutten, is vrijheid van essentieel belang. We zijn betrokken bij elkaar, want samen bereiken we meer.
Collega’s met een Hands-on mentaliteit
We staan erom bekend dat we dingen gedaan krijgen. Niet alleen denken, maar ook doen. Dit doen we samen, maar ook individueel. We stellen klanttevredenheid voorop en doen er alles aan om doelen te bereiken.
DataVisual voor jou
Op basis van jouw ervaring en skills bieden wij een marktconform salaris. Daarnaast is er nog veel meer waar wij rekening mee houden. Je krijgt een laptop die is afgestemd op jouw werkzaamheden, een goede collectieve pensioensregeling, 26 vakantiedagen per jaar, scholing- en studiefaciliteiten, een lease-fietsplan en afhankelijk van de functie een auto van DataVisual. Ook vinden we het belangrijk om als team op veel momenten samen te komen, dit doen we door onze kwartaal updates, vrijdagmiddag borrels, personeelsuitjes en als hoogtepunt de jaarlijkse kerstborrel. Ons pand is onlangs volledig vernieuwd zodat je een fantastische plek hebt om te werken. Uiteraard hebben we ook de mogelijkheid om (deels) thuis te werken.
Heb je vragen over deze vacature of kunnen we je ergens anders mee helpen?